Czwartek 18 kwietnia 2024

Nasza uczennica zaprojektowała najlepszą elewację

Daria Klimczyk, uczennica Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, zdobyła Nagrodę Zakładu Architektury Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej w konkursie „Zaprojektuj elewację”, zorganizowanym przez Politechnikę Częstochowską.
architekt glowne
Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej oraz firma DREIER zaprosili młodzież do I edycji konkursu „Zaprojektuj elewację”. Do rywalizacji zgłosiły się 23 szkoły z całej Polski, nadesłano 90 prac konkursowych. Wyzwanie podjęły także trzy uczennice klasy I B Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie: Agnieszka Drzazga, Daria Klimczyk i Ola Lebek. Daria Klimczyk zdobyła Nagrodę Zakładu Architektury Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. Dyplom i mały upominek za udział w konkursie otrzymali wszyscy uczestnicy, dyplom dostała Joanna Napora, która opiekowała się uczniami oraz szkoła za pracę wyróżnioną w konkursie.
ZSP nr 3 w Bełchatowie