Niedziela 08 grudnia 2019

Nocny rajd rowerowy

Nocna rowerowa wycieczka...czemu nie? Propozycja Powiatowego Centrum Sportu i Załogi Rowerowej Zgrzyt zapowiada się bardzo ciekawie. A każdy kto chciałby skorzystać z tak oryginalnej propozycji, może 3 sierpnia sprawdzić na „własnej skórze” czy nocne wycieczki to dobry pomysł.
Powiatowe rajdy rowerowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejny przed nami tym razem 3 sierpnia. Rowerzyści tym razem ruszą z Placu Wolności, start o godzinie 20.00. Jedną z atrakcji wycieczki będzie nie tylko ognisko, ale i zwiedzanie zabytków drewnianego kościoła w Postękalicach. Trasa będzie liczyć 20 km: Bełchatów- Dobiecin – Postękalice- Zwierzchów- Niedyszyna – Myszaki- Bełchatów. Każda osoba, która skorzysta z propozycji Nocnego Rajdu Rowerowego musi posiadać odpowiednio oświetlony jednoślad.

Marzena Rogut-Chrząszcz
                                                                                                                                                                                                       Zespół ds. Promocji