Wtorek 23 kwietnia 2024

Nowe schody w Kochanowskim

Schody zewnętrzne w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie zostały zmodernizowane. Ich remont był niezbędny ze względu na bardzo zły stan techniczny.
głowne
Zakończyło się zadanie pod nazwą „Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji istniejących schodów zewnętrznych budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie”. Wykonawca przeprowadził gruntowny remont schodów znajdujących się w czterech punktach szkoły, prace objęły schody ewakuacyjne, a także wychodzące z sali gimnastycznej na boiska (parter i piętro). Wyremontowano ścianki schodów, stopnie, zamontowano nowe balustrady. Koszt zadania to 148,830,00 zł. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kleszczów.

M.Rogut-Chrząszcz Zespół ds. Promocji Starostwo Powiatowe