Czwartek 25 kwietnia 2024

Ogólnopolski sukces naszych uczniów

23 maja 2017r. w Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo. Dwie osoby reprezentowały powiat bełchatowski. To Marcin Dłubakowski i Mateusz Słodkowicz, obaj z "Energetyka".
glowne
Wśród 64 finalistów z całej Polski, wyłonionych spośród blisko 3 000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, było dwóch reprezentantów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie: Marcin Dłubakowski z klasy 4i Technikum Energetycznego oraz Mateusz Słodkowicz z klasy 3i TE. Mateusz Słodkowicz zajął 15 miejsce w kraju i znalazł się wśród grona laureatów zaproszonych do udziału w wizycie studyjnej w firmie Microsoft w Warszawie. Opiekunem merytorycznym udziału uczniów w konkursie był Cezary Idzik.
ZSP nr 3 w Bełchatowie