Środa 24 kwietnia 2024

Ogólnopolski Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego

X Ogólnopolski Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego "Bełchatów Open 2019" trwa w najlepsze. Do Bełchatowa przyjechały drużyny z całego kraju i z zagranicy. Uroczystego otwarcia imprezy, dokonała Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. W wydarzeniu wzięli udział także członek zarządu Marek Jasiński, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Małgorzata Filipek, a także dyrektor PCS Mirosław Mielus.
główne
Zmagania najlepszych curlerów w Polsce na Lodowisku Powiatowym rozpoczęły się już w czwartek i potrwają do niedzieli 1 grudnia. O Puchar Starosty Bełchatowskiego rywalizuje 36 drużyn m.in. z Krakowa, Łodzi, Poznania, Sopotu, Gliwic, Gdańska, a nawet ze Słowacji. W ramach turnieju przewidziano także tradycyjny mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami zaprzyjaźnionych powiatów bełchatowskiego i myślenickiego.

Podsumowanie i wręczenie nagród przewidziano 1 grudnia ok 17.30. Zapraszamy do udziału. Partnerem zawodów jest Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz marka "Promuję Łódzkie".

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji