Czwartek 18 kwietnia 2024

Parafiada u Sercanów

Parafia NMP Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie zaprasza do udziału w pikniku rodzinnym- PARAFIADA 2019. Impreza odbędzie się 8 września na terenie parafii. Start o 15.00.

anioł
Piknik rodzinny u Sercanów to impreza, która ma na celu umacnianie więzi w rodzinach i promowanie wartości rodziny, integracja międzypokoleniowa, a także kreowanie wśród mieszkańców aktywnych postaw. W programie m.in.: zabawy i konkursy, dmuchańce, występ Scholi Dziecięcej "Vox Miriam", stoiska gastronomiczne, stoisko Biblioteki Parafialnej oraz stoiska rękodzieła artystycznego. Zwieńczeniem tegorocznego rodzinnego święta parafii będzie koncert MAGDY ANIOŁ z zespołem. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji