Środa 23 maja 2018

Pieniądze na innowacyjny biznes - szkolenie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Ministerstwo Rozwoju organizuje w Łodzi ciekawe spotkanie, na którym będzie mowa o wsparciu firm, które już realizują bądź zamierzają wdrożyć innowacyjne projekty. Tytuł tego spotkania to : „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”. Wydarzenie odbędzie się 23 marca (czwartek) o godzinie 11:30 w Bionanoparku w Łodzi (ul. Dubois 114/116).
zdjęcie
W trakcie spotkania poznają Państwo:
· kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
·inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm, m.in. z programów regionalnych,
·korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

Po części prezentacyjnej zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertami z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie. Spotkanie jest organizowane we współpracy m.in. z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-lodz

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
← powrót