• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Środa 21 listopada 2018

Pieniądze na rozwój firmy czekają

Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin... Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona wkrótce dołączą kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. prowadzi nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy. Specjalny Camper Regio Strefy będzie czekał na przedsiębiorców w Bełchatowie 28 czerwca (czwartek) w g. 9.30 – 15.30 przy ul. Pabianickiej 17/19 (przed starostwem).