Piątek 19 kwietnia 2024

Piłkarski Buczek

Sto czterdzieścioro dzieci urodzonych w 2010 r. i 2011 r. uczestniczyło w turnieju piłki nożnej w Buczku. Głównym trofeum zawodów był Puchar Burmistrza Zelowa. Przedsięwzięciu patronowała Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski, przekazując na jego organizację 1 tys. zł.
glowne
Impreza miała miejsce 9 lutego w hali sportowej w Buczku. Zawodnicy walczyli równolegle na dwóch boiskach. Ich zmagania głośno dopingowali rodzice, dziadkowie i koledzy. Puchary i medale czekały na wszystkie zespoły. Wręczyli je burmistrz Tomasz Jachymek i Marek Jasiński, członek Zarządu Powiatu w Bełchatowie. Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju ufundowali zelowski oddział Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew”. Turniej zorganizował ZKS „WŁÓKNIARZ” Zelów.
Info: ZKS „WŁÓKNIARZ” Zelów.