Wtorek 23 kwietnia 2024

Plan gotowy. Rusza przebudowa w SOSW

Od poniedziałku, 9 lipca,  ruszają prace budowlane polegające na przebudowie budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie - dostosowaniu go do potrzeb osób niepełnosprawnych.
sosw glowne
Dzięki pozyskanej dotacji w kwocie 177 tysięcy złotych i pieniądzom z budżetu powiatu, zbudowana zostanie winda zewnętrzna, oraz wykonane zostaną prace, które ułatwią poruszanie się po budynku osób niepełnosprawnych. Całkowity koszt inwestycji to 550 tysięcy złotych. W obecności Grzegorza Gryczki, wicestarosty bełchatowskiego, dyrekcji SOSW, przekazano w piątek, 6 lipca,  plac budowy bełchatowskiej firmie, która wygrała przetarg.

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy
sosw glowne (jpg) 0.05mb (Pobrań: 138)
1 (jpg) 0.17mb (Pobrań: 106)