Piątek 20 września 2019

Pływanie od podstaw lub po mistrzowsku

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie organizuje we wrześniu zajęcia nauki pływania, a także doskonalenia już posiadanych umiejętności. Zapisy chętnych zaczną się 26 sierpnia.
Warunkiem skorzystania z zajęć nauki pływania od podstaw jest ukończenie 6 roku życia i zakup karnetu. Dwadzieścia lekcji kosztuje w sumie 300 zł. Dla doskonalenia się w tej dyscyplinie PCS proponuje karnety na dziesięć spotkań, co kosztuje w sumie 150 zł. Karnety będą ważne aż do 31 stycznia 2020 roku. Od 26 sierpnia zapisywać się można w kasie biletowej pływalni krytej PCS.

Pierwsze zajęcia zaplanowano 10 września 2019 r. Dzieci zostaną podzielone na grupy według posiadanych umiejętności. Zapisanie dziecka jest formą rezerwacji  Gwarancją uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni od rezerwacji.
Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie