• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

Podstawówki zmierzą się na turnieju piłkarskim

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zaprasza do udziału w Turnieju Piłkarskim o Puchar Starosty Bełchatowskiego dla szkół podstawowych z terenu powiatu. Celem wydarzenia jest propagowanie aktywnego wypoczynku oraz idei rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży. Zgłoszenia do 13 października.
Mecze będą rozgrywane w obiektach PCS przy ul. Czaplinieckiej 96.

Terminy rozgrywek (start o godz. 9):
15 października: rozgrywki w kategorii U14
16 października: rozgrywki w kategorii U16

Zasady ogólne turnieju:
Drużyna może liczyć maksymalnie 12 zawodników. Mecze zostaną rozegrane w zależności od pogody na boisku lub w hali letniej PCS.
Obowiązują stroje piłkarskie, dopuszczalne obuwie to buty do gry w piłkę halową.

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do 13 października pod numerem telefonu 513 470 620 lub mailowo: info@pcs-belchatow.pl