• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Piątek 17 sierpnia 2018

Pomożesz? Możesz, bo masz to w genach

Tytułowe hasło promuje akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych. „Komórkomania”, bo tak nazwana jest ta akcja, zostanie przeprowadzona 18 maja przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.
Wszyscy, którzy chcieliby dać szansę na życie chorym na nowotwory krwi, mogą przyjść w najbliższy piątek w godzinach 9:00 – 14:00 na stadion lekkoatletyczny Powiatowego Centrum Sportu. Znajdować się tam będzie namiot, w którym wolontariusze z CKP zarejestrują chętnych, a także udzielą wszystkich informacji o całej procedurze i metodach pobrania komórek macierzystych / szpiku. Wszystko odbywać się będzie podczas Ogólnopolskich Igrzysk dla Osób po Transplantacji i Dializowanych.

Lekarstwo na nowotwory krwi mamy w sobie.
Zostań dawcą szpiku – podaruj komuś szansę na życie!

glowne komorkoamaina (Pobrań: 8)