Środa 24 kwietnia 2024

Popołudnie z biznesem w Bełchatowie

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i łódzki Urząd Marszałkowski zapraszają przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym mechanizmów wsparcia firm. „Popołudnie z biznesem” dostarczy wielu informacji o funduszach na rozwój firm.
Grafika główna FB
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w powiecie bełchatowskim, czyli "Popołudnie z biznesem", odbędzie się 23 marca w Kompleksie Hotelowo-Restauracyjnym JAN przy ul. Lipowej 77 w Bełchatowie. Jego uczestnicy poznają najnowsze możliwości korzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.

Spotkanie uświetni wystąpienie gościa specjalnego, Artura Partyki, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.

Udział w "Popołudniu z biznesem" jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy będą mieli okazję do skorzystania na miejscu z bezpłatnych porad specjalistów Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w zakresie funduszy na rozwój.

Program spotkania:

15.00 - 15.10    Powitanie gości - Marszałek Województwa Łódzkiego.
15.10 - 15.30    Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.
15.30 - 16.00   Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej !!!” Artur Partyka.
16.00 - 16.40   Panel dyskusyjny.
16.40 – 17.30   Networking i porady eksperckie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej pod adresem rejestracja@larr.lodz.pl  W tytule należy wpisać datę spotkania.

Szczegółowych informacji udziela Karol Gloc, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Departament Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego. Tel. 501 045 275e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.