Wtorek 16 kwietnia 2024

Pora wybrać najlepszą szkołę średnią

W poniedziałek, 21 maja, rozpocznie się rekrutacja uczniów do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Kolejny rok będzie ona odbywać się drogą elektroniczną.
rekrutacja
Uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych począwszy od 21 maja (godz. 8.00) mogą logować się do specjalnego systemu, za pomocą którego będą składać wnioski o przyjęcie do szkoły w formie elektronicznej. Ubiegłoroczne doświadczenia pokazują, że czynność ta nie sprawia kłopotów. Dylematy natomiast rodzą się wraz z pytaniem: którą szkołę wybrać? Dla ułatwienia odpowiedzi szkoły zaprezentują swoje oferty w Internecie na stronie:
Pełna oferta będzie gotowa do obejrzenia i porównania już 14 maja.

Poniżej znajdziecie plansze z dokładnym harmonogramem rekrutacji elektronicznej, informacją o zasadach postępowania rekrutacyjnego, odpowiedzią na pytanie: co, jeśli coś pójdzie nie tak?
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
Starostwo Powiatowe w Bełchatowei
Źródło zdjęcia: pixabay
Prezentacja rekrutacja 2018-2019 (odp) 0.16mb (Pobrań: 311)