Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Piątek 25 maja 2018

„Pośredniak” da pieniądze na młodego pracownika

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje o możliwości zorganizowania rocznych staży dla osób do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie bełchatowskim (III)" PO WER 2014-2020. Staże będą mogły być realizowane do 31 lipca 2018 roku. Pracodawcy mogą składać wnioski.
zdjęcie
Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby młode w wieku do 30 lat, zarejestrowane w PUP Bełchatów jako osoby bezrobotne, należące do tzw. młodzieży NEET, tj. które nie pracują, nie kształcą się i nie szkolą się. W przypadku osób do 25 roku życia okres zarejestrowania przed przystąpieniem do projektu nie może być dłuższy niż 4 miesiące.

Zgodnie z kryteriami przyjętymi w projekcie priorytetowo traktowani będą bezrobotni o niskich kwalifikacjach (tj. nie posiadający wykształcenia wyższego lub policealnego/pomaturalnego).

Zainteresowanych pracodawców zapraszamy do składania wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach ww. projektu. Wnioski przyjmowane będą w trybie ciągłym - do wyczerpania przyznanego na tę formę wsparcia limitu środków.
Szczegółowe informacje nt. zorganizowania stażu udzielane są w siedzibie urzędu: ul. Bawełniana 3, 97-400 Bełchatów - pokój nr 21 lub telefonicznie: 44 631-40-57.
Sylwia Kosędka
specjalista ds. programów
Centrum Aktywizacji Zawodowej/ Dział Instrumentów Rynku Pracy
PUP Bełchatów
← powrót