Czwartek 25 kwietnia 2024

Powiatowe gabinety pielęgniarskie będą doposażone!

Ponad 23 tysiące złotych dotacji od Wojewody Łódzkiego pozyskał powiat bełchatowski na zakup wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach i placówkach powiatowych. Dzięki temu doposażono siedem gabinetów.
gowne pielegniarki
Wśród zakupów przeważały ciśnieniomierze, stetoskopy, tablice okulistyczne, siatki centylowe, apteczki pierwszej pomocy, szyny Kramera, szafki lekarskie, parawany, meble.
Nowe wyposażenie pojawiło się w gabinetach I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, 4 i w Zelowie, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bełchatowie oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łękawie.

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy