• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Wtorek 16 paździenika 2018

Powiatowe gabinety pielęgniarskie będą doposażone!

Ponad 23 tysiące złotych dotacji od Wojewody Łódzkiego pozyskał powiat bełchatowski na zakup wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach i placówkach powiatowych. Dzięki temu doposażono siedem gabinetów.
Wśród zakupów przeważały ciśnieniomierze, stetoskopy, tablice okulistyczne, siatki centylowe, apteczki pierwszej pomocy, szyny Kramera, szafki lekarskie, parawany, meble.
Nowe wyposażenie pojawiło się w gabinetach I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, 4 i w Zelowie, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bełchatowie oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łękawie.

Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy