Czwartek 25 kwietnia 2024

Praca w Starostwie Powiatowym

Do 15 lipca można składać dokumenty w ramach ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie naboru na kolejne stanowisko urzędnicze.
główne
Tym razem poszukiwany jest pracownik na stanowisko ds. geologii, pozwoleń zintegrowanych oraz nadzoru nad spółkami wodnymi w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.
Osoby zainteresowane muszą m.in. posiadać wykształcenie wyższe w kierunkach inżynieria środowiska, geologia. Ponadto wymagany jest m.in staż pracy w administracji publicznej.

Dokumenty można składać do 15.07.2019 do godz. 15.30 w siedzibie starostwa przy ul. Pabianickiej 17/19. Szczegóły nt. naboru można znaleźć na stronie http://bip.powiatbelchatowski.pl/dokumenty/26