Piątek 19 kwietnia 2024

Prestiżowy laur dla lekarza z Bełchatowa

Ordynator Kliniki Wolmed w Dubiu, dr n. med. Sławomir Wolniak, został nagrodzony statuetką popularnego magazynu „VIP" w kategorii ochrona zdrowia. Kapituła magazynu w taki sposób rokrocznie wyróżnia przedsiębiorców, menadżerów ochrony zdrowia i samorządowców, aktorów, piosenkarzy. Statuetka jest wyrazem uznania dla ich sukcesów.
glowne
- To dla mnie ogromne wyróżnienie – mówi dr Sławomir Wolniak. - Przyznanie statuetki daje mi, jako lekarzowi, ogromną satysfakcję i jest dużym bodźcem do dalszej pracy na rzecz pacjentów.

Sukces dra Wolniaka, piastującego jednocześnie funkcję wiceprezesa w Regionalnej Izbie Gospodarczej, cieszy także kolegów przedsiębiorców.

- Docenienie działalności Sławomira Wolniaka przez znane czasopismo jest dowodem uznania za tak naprawdę ciężką pracę – mówi Stanisław Gotkowicz, Dyrektor Biura RIG. - Ochrona zdrowia jest specyficznym obszarem dla działalności gospodarczej. Nasz kolega jest nie tylko dobrym lekarzem, ale także menadżerem i przedsiębiorcą, który realizuje wciąż nowe wizje i pomysły. Gratulujemy sukcesów i życzymy następnych.

Podczas gali w Warszawie statuetki VIP odebrali m.in. Janina Ochojska, Małgorzata Pieczyńska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Potocka, Maria Pakulnis, Janusz Gajos, Paweł Wawrzecki, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Wojciech Pszoniak, Wojciech Gąssowski i wielu innych.
Marzena Andrzejczak, WOLMED