Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

Prestiżowy laur dla lekarza z Bełchatowa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Ordynator Kliniki Wolmed w Dubiu, dr n. med. Sławomir Wolniak, został nagrodzony statuetką popularnego magazynu „VIP" w kategorii ochrona zdrowia. Kapituła magazynu w taki sposób rokrocznie wyróżnia przedsiębiorców, menadżerów ochrony zdrowia i samorządowców, aktorów, piosenkarzy. Statuetka jest wyrazem uznania dla ich sukcesów.
zdjęcie
- To dla mnie ogromne wyróżnienie – mówi dr Sławomir Wolniak. - Przyznanie statuetki daje mi, jako lekarzowi, ogromną satysfakcję i jest dużym bodźcem do dalszej pracy na rzecz pacjentów.

Sukces dra Wolniaka, piastującego jednocześnie funkcję wiceprezesa w Regionalnej Izbie Gospodarczej, cieszy także kolegów przedsiębiorców.

- Docenienie działalności Sławomira Wolniaka przez znane czasopismo jest dowodem uznania za tak naprawdę ciężką pracę – mówi Stanisław Gotkowicz, Dyrektor Biura RIG. - Ochrona zdrowia jest specyficznym obszarem dla działalności gospodarczej. Nasz kolega jest nie tylko dobrym lekarzem, ale także menadżerem i przedsiębiorcą, który realizuje wciąż nowe wizje i pomysły. Gratulujemy sukcesów i życzymy następnych.

Podczas gali w Warszawie statuetki VIP odebrali m.in. Janina Ochojska, Małgorzata Pieczyńska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Potocka, Maria Pakulnis, Janusz Gajos, Paweł Wawrzecki, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Wojciech Pszoniak, Wojciech Gąssowski i wielu innych. 
Marzena Andrzejczak, WOLMED
← powrót