Czwartek 02 kwietnia 2020

Przedsiębiorcy ocenią forum gospodarcze w ankiecie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Jakie wymierne korzyści przyniosło firmom I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego? Co było dobre, a co można zmienić w kolejnej edycji? Przedsiębiorcy mogą przekazać swoje opinie wypełniając ankietę na stronie powiatu.
zdjęcie

Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, które odbyło się na początku lutego, było pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem, adresowanym do firm z powiatu bełchatowskiego. Jego zasadniczym celem było umożliwienie przedsiębiorcom zdobycie informacji, nawiązanie kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń. Udział stu kilkudziesięciu podmiotów, zainteresowanie tematyką multimedialnych prezentacji i stoisk promocyjnych firm, aktywność podczas paneli dyskusyjnych przesądziły o sukcesie tego przedsięwzięcia.
 

- Daliśmy przedsiębiorcom komplet potrzebnych informacji o tym, gdzie szukać pieniędzy na rozwój biznesu, o kierunkach rozwoju innowacji technologicznych i odnawialnych źródeł energii – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Swoje pomysły i doświadczenia pokazali goście z kraju i zagranicy. Były rozmowy z gospodarzami terenów czy parlamentarzystami. Forum stanie się imprezą cykliczną, którą chcemy odpowiadać na potrzeby przedsiębiorców. Cenimy sobie każdą informację zwrotną, każdą uwagę. Temu służy także ankieta.

 Korzyści z udziału w forum odnotowuje już Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, do której zgłosiło się 12 firm, zainteresowanych przynależnością do organizacji. Planowany jest wyjazd przedsiębiorców na Ukrainę i do Niemiec, dzięki nawiązaniu podczas forum kontaktów z delegacją regionu żółkiewskiego i Berchtesgadener Land.

 

Jakie inne wartości przyniosło firmom forum, zostanie przedstawione w ankiecie, która zawiera 6 pytań z możliwością wyboru odpowiedzi. Ankieta jest anonimowa.

 

Tutaj można wypełnić ankietę

Dziękujemy:)

 

 


Zespół ds. Promocji

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

← powrót