Piątek 23 sierpnia 2019

Przedsiębiorcy ocenią forum gospodarcze w ankiecie

Jakie wymierne korzyści przyniosło firmom I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego? Co było dobre, a co można zmienić w kolejnej edycji? Przedsiębiorcy mogą przekazać swoje opinie wypełniając ankietę na stronie powiatu.

Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, które odbyło się na początku lutego, było pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem, adresowanym do firm z powiatu bełchatowskiego. Jego zasadniczym celem było umożliwienie przedsiębiorcom zdobycie informacji, nawiązanie kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń. Udział stu kilkudziesięciu podmiotów, zainteresowanie tematyką multimedialnych prezentacji i stoisk promocyjnych firm, aktywność podczas paneli dyskusyjnych przesądziły o sukcesie tego przedsięwzięcia.

- Daliśmy przedsiębiorcom komplet potrzebnych informacji o tym, gdzie szukać pieniędzy na rozwój biznesu, o kierunkach rozwoju innowacji technologicznych i odnawialnych źródeł energii – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Swoje pomysły i doświadczenia pokazali goście z kraju i zagranicy. Były rozmowy z gospodarzami terenów czy parlamentarzystami. Forum stanie się imprezą cykliczną, którą chcemy odpowiadać na potrzeby przedsiębiorców. Cenimy sobie każdą informację zwrotną, każdą uwagę. Temu służy także ankieta.

Korzyści z udziału w forum odnotowuje już Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, do której zgłosiło się 12 firm, zainteresowanych przynależnością do organizacji. Planowany jest wyjazd przedsiębiorców na Ukrainę i do Niemiec, dzięki nawiązaniu podczas forum kontaktów z delegacją regionu żółkiewskiego i Berchtesgadener Land.

Jakie inne wartości przyniosło firmom forum, zostanie przedstawione w ankiecie, która zawiera 6 pytań z możliwością wyboru odpowiedzi. Ankieta jest anonimowa.

Tutaj można wypełnić ankietę

Dziękujemy:)