Czwartek 18 kwietnia 2024

PUNKT DORADCZY EKONOMII SPOŁECZNEJ W BEŁCHATOWIE

Zarząd Powiatu Bełchatowskiego podpisał Porozumienie z Fundacją Studiów Europejskich – Instytutem Europejskim w Łodzi, realizatorem projektu „Społecznie znaczy ekonomicznie kontynuacja” w zakresie nieodpłatnego doradztwa stanowiącego prawne i księgowe kwestie związane z zakładaniem i prowadzeniem podmiotu ekonomii społecznej, na którą składają się m.in.:

- organizacje pozarządowe (fundacje i stowarzyszenia)

- spółdzielnie

- spółdzielnie socjalne

- Centra Integracji Społecznej (CIS)

- Zakłady Aktywności Zawodowej (ZAZ)

- Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Na spotkanie można się umówić pod nr tel. 44/733 66 06 lub osobiście w siedzibie Punktu Doradczego w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie przy ul. Czaplineckiej 96, pok. 4.