Piątek 19 kwietnia 2024

Radni podzielą pieniądze w powiatowej kasie

Uchwalenie budżetu na rok 2019, ustalenie wysokości wynagrodzenia starosty bełchatowskiego, zatwierdzenie planów pracy komisji stałych rady w nowym roku czy zapoznanie się z raportem o stanie środowiska w województwie łódzkim to tylko niektóre tematy, które znalazły się w proponowanym porządku obrad najbliższej sesji Rady Powiatu w Bełchatowie. Odbędzie się ona w piątek, 21 grudnia, w Sali Herbowej bełchatowskiego ratusza. Początek o godzinie 11.30. Transmisję sesji będzie można oglądać za pośrednictwem portalu You Tube (e-sesja Powiat Bełchatowski).
glowne3
Proponowany porządek III sesji Rady Powiatu w Bełchatowie:

1. Otwarcie Sesji.
2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Bełchatowskiego.
3. Zapoznanie z raportem o stanie środowiska w województwie łódzkim w 2017 roku.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego na lata 2019-2033.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu na 2019 rok.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyznaczenia Wiceprzewodniczącego Rady do wykonywania czynności związanych z poleceniem wyjazdu służbowego wobec Przewodniczącego Rady.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uzupełnienia składu Komisji Rewizyjnej.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu w Bełchatowie na 2019 rok.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Bełchatowie.
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego na lata 2018-2033.
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2018 rok.
12. Informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.
13. Interpelacje i zapytania radnych.
14. Wnioski i oświadczenia radnych.
15. Inne tematy.
16. Zamknięcie obrad.