Sobota 21 września 2019

”Rajd rowerowy dla Pań”

Liczna grupa miłośników jednośladów skorzystała z propozycji rajdu rowerowego, którego organizatorem było Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie we współpracy z Załogą Rowerową Zgrzyt. Trasa liczyła 25 km.

Uczestnicy rajdu, który tym razem zorganizowano pod hasłem ”Rajd rowerowy dla Pań” wyruszyli przez: Bełchatów – Biały Ług- Wierzchy Kluckie- Wierzchy Parzeńskie- Lesisko, Emilin, Domiechowice- Bełchatów. Przed wyruszeniem na trasę uczestnicy mogli oznakować swoje rowery. Przy znakowaniu jednośladów pomagali bełchatowscy policjanci. Uczestnicy rajdu otrzymali także gadżety w postaci toreb na zakupy wielorazowego użytku, wręczyła je Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski, która objęła wydarzenie patronatem.

Marzena Rogut-Chrząszcz
                                                                                                                                                                                                     Zespół ds. Promocji