• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Środa 21 listopada 2018

Rajd szlakiem polskich umocnień polowych

Powiatowe Centrum Sportu i Załoga Rowerowa ZGRZYT byli organizatorami kolejnego rajdu rowerowego po powiecie. Jego trasa wiodfła szlakiem polskich umocnień polowych.

Pierwszego września o godz. 11.00 spod Powiatowego Centrum Sportu wyruszyli cykliści, którzy chłonni wrażeń mieli do pokonania 70 km. Pomimo trudności wynikającej z długości trasy na miejscu startu pojawiło się ponad osiemdziesiąt osób. Po raz kolejny czynnie spędzający wolny czas mieszkańcy powiatu bełchatowskiego udowodnili, że można, że warto i że dla chcącego nic trudnego.
W tym dniu dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowana została niespodzianka w postaci nowej, uaktualnionej i pachnącej farbą drukarską mapy rowerowej powiatu bełchatowskiego. Starosta Waldemar Wyczachowski wraz z wicestarostą Grzegorzem Gryczką rozdali mapę wszystkim przybyłym.

Wspólnie z Powiatowym Centrum Sportu dziękujemy Załodze Rowerowej ZGRZYT za atrakcyjną i pełną wrażeń wycieczkę i szczęśliwy powrót.
Wszystkich tych, którzy chcą nabyć uaktualnioną mapę rowerową powiatu bełchatowskiego, zapraszamy do Zespołu ds. Promocji w Starostwie Powiatowym, na ul. Pabianickiej 34.
Serdecznie zapraszamy!
__________________________________________________