Piątek 29 marca 2024

Rejestracja pojazdów -zawieszona

Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego zawiesza od 8 października do 12 października włącznie bezpośrednią obsługę klientów i rejestracje pojazdów. Powodem jest potwierdzenie przypadku koronawirusa wśród pracowników.
główne
Pracownicy wydziału mający bezpośredni kontakt z osobą zarażoną zostali skierowani na kwarantannę. Pomieszczenia w wydziale zostały poddane dekontaminacji. Obecnie wydział pracuje w ograniczonym zakresie. Nie prowadzi bezpośredniej obsługi mieszkańców. Dowody rejestracyjne będą w wyznaczonym miejscu.

M.Rogut-Chrząszcz, Zespół ds. Promocji, Starostwo Powiatowe