Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 21 lipca 2018

Rowerem przez powiat - dla zdrowia, dla siebie!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Blisko sto osób uczestniczyło w kolejnym, tym razem pomarańczowym rajdzie rowerowym, organizowanym przez załogę rowerową „Zgrzyt” i bełchatowskie starostwo. Różnica między najmłodszym uczestnikiem rajdu- Kubą, a najstarszym – Andrzejem wyniosła aż 63 lata. Pojawili się rowerzyści również spoza naszego powiatu.
zdjęcie
Ostatni w te wakacje rajd wiódł 35- cio kilometrową trasą o nazwie „szosowa”, z Bełchatowa przez Domiechowice i Emilin, Parzno, Strzyżewice, Sromutkę, Wygodę, Apolinów, Ławy i Zawady.

Rajdy cieszą się nieustannym powodzeniem. Rajdy są bezpłatne a zaplanowane trasy malownicze i ciekawe. Każdy rajd ma ustaloną trasę i umowny kolor, symbolicznie nawiązujący do charakteru wyprawy.
Kolejny Rajd Powiatowy już 2 września SZLAKIEM POLSKICH UMOCNIEŃ POLOWYCH z 1939 roku. Trasa terenowa o długości 50 kilometrów.
← powrót