• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Wtorek 19 czerwca 2018

Samoobrona pań w modzie

Czterdzieści mieszkanek powiatu bełchatowskiego uczestniczy w nowym, bezpłatnym kursie samoobrony, zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie.
Zajęcia prowadzi Łukasz Kaczmarek, instruktor systemu walki Krav Maga, który nauczy panie m.in. technik obrony przed szantażem, zagrożeniem i atakiem nożem oraz ochrony osoby trzeciej w sytuacji zagrożenia. Pan Łukasz jest instruktorem izraelskiej, międzynarodowej federacji ELITE KRAV MAGA. Swoją praktykę opiera przede wszystkim na defensywnej oraz militarnej odmianie systemu walki Krav Maga. Współpracując z międzynarodową federacją ELITE KRAV MAGA oraz oddziałami do zadań specjalnych takimi jak „GROM” nieustannie pogłębia wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, jednocześnie rozpowszechniając ją dalej w swoich szkołach Krav Maga. Myśl przewodnia, którą pielęgnuje i przekazuje wszystkim swoim kursantom, brzmi: „Jeżeli Twoje życie lub zdrowie jest zagrożone, to masz prawo je bronić wszelkimi możliwymi sposobami”.

Uczestniczki kursu trenują dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. Zajęcia potrwają prawie do końca czerwca.
Zespół ds. Promocji w starostwie
Źródło: PCS Belchatów