Czwartek 25 kwietnia 2024

Schronisko dla zwierząt i ... choinek

Nie wiesz co zrobić z żywą choinką po świętach? Świetnie się składa. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Bełchatowie prowadzi poświąteczną akcję pt. "PSYgarniemy choinkę".
psy główne
Jeśli w domu zalega ci żywa choinka, którą kupiłeś w doniczce i nie wiesz co z nią zrobić, z przyjemnością przyjmiemy ją u siebie. Zasadzimy i będziemy dbać, a latem nasi podopieczni będą mogli zaznać pod jej cieniem wytchnienia. Zapraszamy wszystkich chętnych. Więcej informacji pod numerami telefonów (44) 633 38 77,  600 185 657.  Choinki można przywieźć na teren schroniska od poniedziałku do piątku w godz.  9:00-17:00 i w soboty 10:00-16:00  (ul. Zdzieszulicka, Bełchatów).
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie