Sobota 20 kwietnia 2024

Serdeczności dla pracowników socjalnych

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego blisko trzydziestu pracowników placówek powiatowych zostało wyróżnionych nagrodami. Podczas zorganizowanej przez starostwo uroczystości Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr i dyrektorzy jednostek wręczyli tym osobom dyplomy uznania.
główne
W uroczystym spotkaniu z udziałem pracowników placówek i komórek powiatowych, działających w obszarze pomocy społecznej wzięło udział ponad sto trzydzieści osób. Starosta Dorota Pędziwiatr i Sławomir Malinowski, przewodniczący Rady Powiatu w Bełchatowie podziękowali im za trudną pracę i niesienie pomocy mieszkańcom powiatu bełchatowskiego. Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego dyrektorzy poszczególnych placówek nagrodzili osoby, które wyróżniły się zaangażowaniem i szczególnymi osiągnięciami zawodowymi, w sumie 28 osób. Podczas uroczystości starosta wręczyła tym pracownikom dyplomy.

Centrum Administracyjne ds. Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: Agnieszka Gudajczyk, Sylwia Mikulska, Anna Dudkiewicz, Agnieszka Korycka

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie: Emilia Świderek, Monika Dobrakowska, Anna Szewczyk, Marta Rychlik, Anna Frukacz, Karolina Telążka

Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie: Renata Janaszewska, Agnieszka Kuśmierek, Monika Lipińska, Małgorzata Ławska, Dorota Owczarek, Monika Sałuda, Izabela Śmigielska, Angelika Wlaźlik, Małgorzata Zielińska

Dom Pomocy Społecznej w Zabłotach: Anna Balcerek, Ewa Gral, Danuta Kostrzewa, Elżbieta Kowalska, Iwona Maksymowicz, Jolanta Rolnik, Monika Selerowicz, Barbara Zięba, Róża Zochniak

Spotkanie pracowników socjalnych miało także artystyczną oprawę w wykonaniu utalentowanych bełchatowian. Przeboje m.in. grup Bajm i Maanam czy Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, a nawet Zenka Martyniuka zaśpiewali Anna Serafińska, Paweł Bauer z zespołem „Bezpieczny weekend”. Paweł Bauer wygrał w minioną niedzielę program „Szansa na sukces”, Anna Serafińska wystąpi w TVP 2 w niedzielę, 1 grudnia.
Agnieszka Zawodzińska
Zespół ds.Promocji