Sobota 20 kwietnia 2024

Sezon studniówek zakończony!

Rozpoczął się ostatni weekend ze studniówkami. Czas maturalnych zabaw tradycyjnie kończy się przed Wielkim Postem. Sezon kończą uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Bawili się tradycyjnie w restauracji „Jan”.
główne

Piękne Panie i przystojni Panowie, dumni wychowawcy i wzruszeni rodzice ze skupieniem słuchali słów dyrektora jednostki Piotra Mielczarka, który nawiązał do jakże szybko upływającego czasu i do drogi życiowej młodego człowieka, która nierozerwalnie związana jest ze szkołą, a ta nieubłaganie dobiega końca. Słowa pełne życzeń skierował także do młodzieży obecny na balu członek zarządu powiatu bełchatowskiego Marek Jasiński.

Teraz uczniom ostatnich klas techników zostały wspomnienia i przede wszystkim nauka. Gratulujemy pedagogom i uczniom za wytrwałość oraz życzymy pomyślności na egzaminach maturalnych.

___________________________________________________________________________________________
Do matury zostało 73 dni : pierwszy z obowiązkowych egzaminów pisemnych z języka polskiego już 4 maja.

Zespół ds.Promocji
Powiat Bełchatowski