Piątek 19 kwietnia 2024

SP nr 3 kolekcjonuje puchary starosty

Zakończył się rozgrywany 23 i 24 września na stadionie Powiatowego Centrum Sportu IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Podobnie, jak w zawodach dla klas młodszych, także w turnieju dla klas VII-VIII najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie.
wspolne1
W poniedziałek uczniowie z Trójki wygrali turniej dla klas IV-VI. Dzień później ich starsi koledzy zwyciężyli w rywalizacji dla dwóch ostatnich roczników szkół podstawowych. Drużyna SP nr 3 wygrała wszystkie mecze, nie tracąc nawet gola, a strzelając swoim rywalom 21 bramek w trzech meczach.

Drugie miejsce zajęła SP nr 5, która zakończyła turniej z dorobkiem 6 punktów. Podium uzupełniła reprezentacja SP nr 4, zaś czwarte miejsce przypadło drużynie z Woli Wiązowej.

Najlepszym strzelcem turnieju został Brajan Ruda z SP nr 4. Bramkarzem turnieju wybrany został Kacper Foltyn z SP nr 3, który przez cały turniej zachował czyste konto. Najlepszym zawodnikiem turnieju został natomiast Kamil Jasiński z SP nr 5, który wyróżniał się przebojowością na boisku.
Źródło: Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie