Czwartek 25 kwietnia 2024

Sport i biznes na śniadanie

Już po raz czwarty Klub Biznesu GKS Bełchatów ma przyjemność zaprosić przedstawicieli firm na Śniadanie Biznesowe organizowane przez GKS „Bełchatów” S.A. w ramach projektu Partnerskie Kluby Biznesu.
gks sniadanie
Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz opowiedzieć, jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Na śniadaniu pojawią się przedstawicie firm z innych miast, często sami ich właściciele, co zdecydowanie ułatwia szybki kontakt w celach biznesowych.

Jakie są najważniejsze profity dla firm wynikające z uczestnictwa w PKB? To przede wszystkim pomoc w zawieraniu nowych biznesowych relacji, ułatwianie kontaktów i skracanie dystansu pomiędzy firmami. Dzięki współpracy ponad 2000 firm można o wiele łatwiej dotrzeć do właściciela przedsiębiorstwa z interesującej nas branży. W pewnym sensie skracana jest droga dostępu do osób decyzyjnych. To także możliwość wykorzystania aplikacji, które umożliwiają zaoferowanie swych usług lub szukanie tychże w bardzo krótkim czasie oraz uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, gdzie w łatwy sposób można zawierać wstępne kontakty, które zaowocować mogą umowami.

Śniadanie rozpocznie się w Hotelu Sport w Bełchatowie we wtorek, 26 lutego o godz. 10:00. Koszt śniadania to 55 zł brutto. Dla członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów oraz obecnych sponsorów klubu wstęp będzie bezpłatny.

Do udziału w wydarzeniu należy się zarejestrować tutaj
:
Plan spotkania:
9:45 - 10:00 rejestracja gości
10:00 - 11:00 - prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje
11:00 - ..... rozmowy biznesowe

W przypadku pytań dotyczących formuły śniadania oraz tego, dlaczego warto na nim być, można się kontaktować z koordynatorem: w.rydz@gksbelchatow.com

Czym są PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU?

Już 25 klubów na terenie Polski, ponad 2000 firm, 55 mld złotych obrotu rocznie, dDotarcie do 60.000 osób – właścicieli i pracowników.
To co wyróżnia PKB to sami klubowicze. Nigdzie indziej nie spotkacie i nie nawiążecie kontaktów biznesowych z takimi firmami, które należą do klubów biznesu w poszczególnych klubach sportowych. Sukcesem tego projektu jest połącznie sportu z biznesem. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. Dlatego zapraszamy na cykliczne spotkania.

Zastanawiacie się czym jest Klub Biznesu? Jest platformą zrzeszającą przedsiębiorców z różnych branż. Po dołączeniu do Klubu mogą oni nawiązywać kontakty, zarówno w swojej okolicy, jak i w całej Polsce, a co za tym idzie - mogą skutecznie i szybko rozwijać swoje firmy.

Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla organizacji sportowych. Nic dziwnego więc, że jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu. Warto też przyjść na spotkanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem.
Michał Antczak
GKS "Bełchatów" S.A.