Wtorek 23 kwietnia 2024

Spotkanie ENERGETYCZNYCH emerytów

Klub Emerytów, Rencistów i Inwalidów „ENERGETYK” w Bełchatowie zorganizował spotkanie z okazji Dnia Energetyka. Głównym celem pikniku była integracja wszystkich członków klubu, a także podkreślenie święta energetyków. Patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.

głowne
Blisko 100 osób wzięło udział w pikniku, który zorganizowano na Słoku. Klub Emerytów, Rencistów i Inwalidów „ENERGETYK” od wielu lat organizuje wydarzenia, które mają na celu integracje osób, które już zawodowo nie pracują. Klub organizuje także różne konkursy i przedsięwzięcia. Do jednych z ostatnich można zaliczyć konkurs na zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez urozmaicenie balkonów i ogródków przydomowych w postaci małej architektury. W trakcie pikniku nagrodzono wyróżnionych w konkursie. Upominki wręczyła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr i wicestarosta Jacek Bakalarczyk.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji