Piątek 29 marca 2024

Spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”

Strona_www
Jeśli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, a Twoja firma potrzebuje wsparcia, a jeszcze nie wiesz, jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na spotkanie informacyjne. Przedstawione zostaną możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju i pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Prosimy o zgłoszenie udziału do dnia 04.08.2020 r., e-mail: biuro@rigbelchatow.pl.