Sobota 20 kwietnia 2024

Spotkanie Prezesa PGE S.A. ze Starostą

W dniu 10 lipca 2020 roku Wojciech Dąbrowski pełniący funkcję prezesa zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A. gościł  z wizytą u Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr.   Na spotkaniu omówionych zostało wiele kwestii dotyczących rozwiązywania problemów i potrzeb mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego.
główne
Tematem przewodnim rozmów było umocnienie współpracy pomiędzy PGE a samorządem lokalnym. Poruszono wiele spraw nurtujących władze powiatu, między innymi:  długoterminowych rozwiązań systemowych dla regionu, możliwości wsparciu drużyn młodzieżowych  GKS Bełchatów, a także poprawa stanu ciągu komunikacyjnego   Bełchatów – Słok, która jest drogą dojazdową do dwóch największych pracodawców regionu, licznych spółek, a także bazy rekreacyjno-turystycznej.

Jak zapewnili uczestnicy spotkania to obiecujący i efektywny początek długoterminowej współpracy, w której to, najważniejszą kwestią jest współdziałanie w jednym celu, jakim jest rozwój regionu i żyjących tu mieszkańców.

Zespół ds. Promocji