Czwartek 28 marca 2024

Stadion PCS dla mistrzów województwa

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zaprasza na I Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Lekkoatletyce U12 i U14, które odbędą się 26 maja na stadionie PCS.  Zawody zostały wpisane do oficjalnego kalendarza Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla zawodników z woj. łódzkiego w kategoriach wiekowych U12 i U14 będą miały charakter mistrzostw województwa. Ale impreza ma charakter otwarty, a swoje zgłoszenia przysłały kluby spoza woj. łódzkiego. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 11. Na godz. 10.45 planowane jest oficjalne otwarcie imprezy. Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie jest współorganizatorem zawodów wspólnie z Łódzkim Okręgowym Związkiem Lekkiej Atletyki oraz UKS Czempion Bełchatów.
program_minutowy_U12U14 (pdf) 0.05mb (Pobrań: 70)