• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Wtorek 16 paździenika 2018

Starosta i stowarzyszenia zaproszą na piknik

Tradycyjny Piknik Stowarzyszeń odbędzie się w tym roku w sobotę, 25 sierpnia. Chętne do wzięcia w nim udziału stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe już mogą się zgłaszać do starostwa. Piknik daje możliwość zaprezentowania mieszkańcom swojej działalności, nawiązywania kontaktów między organizacjami, inspiracji i nowych pomysłów.
Organizacja Pikniku Stowarzyszeń to inicjatywa starosty bełchatowskiego, której celem jest wsparcie organizacji pozarządowych w popularyzacji ich działań wśród mieszkańców powiatu. Tegoroczne przedsięwzięcie odbędzie się już po raz siódmy. Impreza ma charakter festynu, gdzie każdy będzie mógł się zaprezentować, każdy mieszkaniec zaś przyjść, porozmawiać, skorzystać z różnorodnych atrakcji. Organizacje przygotują własne stoiska promocyjne, do których będą zapraszać odwiedzających. Jak pokazały poprzednie edycje, na stoiskach zawsze jest coś smacznego i ciekawego. Udział w imprezie jest bezpłatny. Jego koordynacją zajmuje się pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych.

Chętne do wzięcia udziału w Pikniku i zaprezentowania swojej działalności stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe proszone są o zgłaszanie się drogą mailową pod adresem mselerowicz@powiat-belchatowski.pl do 15 lipca 2018 roku.