Czwartek 25 kwietnia 2024

Stowarzyszenia spotkają się na pikniku

Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski, zaprasza organizacje pozarządowe, działające na terenie naszego powiatu do udziału w pikniku stowarzyszeń. Wydarzenie planowane jest 24 sierpnia. To okazja dla społeczników, by przybliżyć mieszkańcom swoją działalność, jak też między sobą wymienić informacje czy doświadczenia.
glowne2
Piknik stowarzyszeń odbędzie się już po raz ósmy. Dotychczasowe edycje cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że zrodził się pomysł, by impreza przybrała charakter cyklicznych, corocznych spotkań przedstawicieli III sektora. Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zaprezentowanie mieszkańcom miasta i powiatu profilu organizacji i podmiotów działających na rzecz środowiska lokalnego.

VIII Piknik Stowarzyszeń odbędzie się 24 sierpnia 2019 roku o godz. 15.00 na Placu Narutowicza przy Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.
Wszystkie organizacje pozarządowe, chcące pochwalić się swoimi działaniami na rzecz najbliższego otoczenia i zainteresowane wzięciem udziału w pikniku, mogą już zgłaszać się do pełnomocnika ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w bełchatowskim starostwie (Monika Selerowicz, mselerowicz@powiat-belchatowski.pl, tel. 603-414-732.
Zespół ds.Promocji