Środa 24 kwietnia 2024

Strażackie Mistrzostwa

Przed nami XX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. Zmagania strażaków zorganizowane zostaną na terenie Powiatowego Centrum Sportu.

strażacki bieg
Po raz dwudziesty reprezentacje strażaków z powiatów województwa łódzkiego, spróbują swoich sił na Mistrzostwach w Lekkoatletyce. Impreza odbędzie się 12 września na terenie Powiatowego Centrum Sportu. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się m.in. z pchnięciem kulą, skokiem w dal, biegiem na 100 metrów, biegiem na 1000 metrów oraz sztafetą. Każdy kto chciałby dopingować sportowe zmagania, może to zrobić, start o godz. 9.30.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji