Czwartek 18 kwietnia 2024

Strażakom zawsze warto kibicować

Drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z naszego powiatu zmierzą się ze sobą na zawodach sportowych 17 września na stadionie PCS. Kibicowanie mile widziane. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.
glowne
X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP to okazja dla strażaków, by pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności i sprawdzić kondycję fizyczną. Konkurencje, które będą czekały na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie, z pewnością będą wymagały szybkości, sprytu, znajomości obsługi niektórych urządzeń pożarniczych. Zawody rozpoczną się zbiórką drużyn o godz. 9.45. Podsumowanie wyników i dekoracja zwycięzców planowane są na godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich do kibicowania w imieniu organizatorów, tj. Komendy Powiatowej PSP w Bełchatowie, Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP PR i patrona honorowego, starosty bełchatowskiego.
Zespół ds.Promocji