Czwartek 28 marca 2024

Strefa RozwoYou firm w Bełchatowie

Jak i skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy? To pytanie spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Z odpowiedzią przyjadą do Bełchatowa doradcy, którzy będą zachęcać do udziału w projekcie Strefa RozwoYou, realizowanym przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Dofinansowanie, o jakie przedsiębiorcy mogą się ubiegać, może wynieść nawet 80% kosztów usług rozwojowych. Eksperci przyjadą specjalnym camperem, który zaparkuje na placu przy bełchatowskim starostwie przy ul. Pabianickiej. Będą w nim czekać na przedsiębiorców w czwartek, 28 czerwca, od 11.30 do 16.30. Zapraszamy.