Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Czwartek 17 sierpnia 2017

Świąteczny stół w roli głównej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
W ZSP  Nr  4  w Bełchatowie  odbył  się konkurs "Dekoracja  stołu  wielkanocnego". Uczniowie  wykazali się  dużą  kreatywnością  i pomysłowością. 
zdjęcie
W konkursie  wzięło udział  siedem  trzyosobowych  drużyn z  Technikum Gastronomicznego  i  Zasadniczej  Szkoły  Zawodowej. Wyniki konkursu  przedstawiały się  następująco:  1 miejsce  drużyna 4  w  składzie  Siewiera  Weronika,  Chmielewska  Natalia, Hibner   Martyna  z  klasy  1g,  2 miejsce  - drużyna  1  w składzie: Janik   Sandra,  Michalak  Patrycja, Anna  Walczak  z klasy  2g,    3  miejsce  - drużyna   7  w  składzie: Płuciennik  Agnieszka,  Grzelak  Julita, Bartosik  Patrycja z  klasy   3fk.  Zwycięzcom   serdecznie   gratulujemy!
Krzysztof Borowski
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót