Sobota 15 sierpnia 2020

Święto Policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie zorganizowano dzisiaj uroczystość z okazji Dnia Policji. Ze względu na panująca pandemię, uroczystość była skromniejsza niż dotychczas i w mocno okrojonym składzie. Powiat reprezentował wicestarosta Jacek Bakalarczyk.
Uroczysta zbiórka z okazji obchodów Święta Policji rozpoczęła się w sali odpraw bełchatowskiej komendy.  Ważnym punktem uroczystości była ceremonia wręczania aktów mianowania na wyższy stopień służbowy policjantów.
Wśród gości uroczystości nie zabrakło także samorządowców. Wicestarosta Jacek Bakalarczyk w kilku słowach przemówienia podziękował policjantom za służbę pełną zaangażowania i poświęcenia drugiemu człowiekowi. Życzył jednocześnie dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

M.Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji