Czwartek 25 kwietnia 2024

Święto w Ruścu

Dożynki Gminy Rusiec. W minioną niedzielę w Ruścu zorganizowane zostały uroczystości poświęcone rolnikom i ich zbiorom.

5d779b9e15fe9_o,size,933x0,q,70,h,58e60c
Święto Plonów miało miejsce na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ruścu. Część oficjalna rozpoczęła się o godz. 14.00 zaś część artystyczna o 16.30. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji m.in. wesołe miasteczko, pokaz baniek mydlanych, stoiska z potrawami regionalnymi, z rękodziełem. Na scenie wystąpili m.in: tancerze Azislight w pokazie „Magia Ognia”, zespół „BEZ DWÓCH ZDAŃ”, „TOP GIRLS”. W tym roku imprezie towarzyszył II Festiwal Smaków.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji