Wtorek 23 kwietnia 2024

Szczepienia dla pracowników podmiotów leczniczych

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informuje, iż na terenie powiatu bełchatowskiego jest realizowany program polityki zdrowotnej pn. „Program szczepień przeciwko grypie sezonowej dla pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego”.

szpital foto
Program obejmuje przeprowadzenie badania kwalifikacyjnego wraz ze szczepieniem oraz przekazania osobie szczepiącej się pisemnej informacji na temat grypy, w tym postępowania w przypadku zakażenia grypą oraz możliwych sposobów unikania choroby. Adresatami są pracownicy podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego:personel medyczny niezależnie od specjalizacji i personel administracyjny. Aby skorzystać z badań wystarczy umówić się na wizytę w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Program trwa do 30 listopada, udział w nim jest bezpłatny.

Źródło:Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego