Piątek 29 marca 2024

Szukasz pomocy? Zadzwoń...

Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 i ponownym okresem częściowej izolacji społecznej obejmującej starsze dzieci i młodzież Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bełchatowie udzieli pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w formie kontaktu telefonicznego.
główne111
W związku z powyższym informujemy, że od dnia 30 października 2020 r. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełchatowie zostaje uruchomiony telefoniczny dyżur psychologiczny dla dzieci i młodzieży:

• w każdą środę  w godzinach 8.00 – 12.00
    • w każdy piątek w godzinach 8.00 – 12.00

Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego lub kontaktu z psychologiem zachęcamy
do kontaktu pod numerem telefonu  797 – 258 – 767

Udzielana pomoc jest bezpłatna a jej udzielenie nie wymaga żadnego skierowania.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bełchatowie