Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 21 lipca 2018

Szykujemy rowery na powiatowe szosy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
35 kilometrów mają do pokonania uczestnicy najbliższej wyprawy rowerowej, organizowanej przez bełchatowskie starostwo i Załogę Rowerową „Zgrzyt” w sobotę, 5 sierpnia. Będzie to już kolejna w tym roku odsłona cyklu „Rowerem przez powiat”.
zdjęcie
Trasa o nazwie „Szosowa” powiedzie z Bełchatowa przez Domiechowice i Emilin do Parzna. Następnie rowerzyści skierują się na Strzyżewice i Sromutkę. Będą przejeżdżać obok zbiornika „Grębociny”. Trasa powrotna zaplanowana jest przez Wygodę, Apolinów, Ławy i Zawady. Niezbyt wprawieni rajdowcy mogą być spokojni o swoją kondycję, bowiem będą postoje na odpoczynek, a jeden dłuższy na ognisko i pieczenie kiełbasek, ufundowanych z budżetu powiatu. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Przed jego rozpoczęciem każda osoba musi zapoznać się z regulaminem (ulotki z tekstem będą rozdawane przed startem).
Start odbędzie się o godz. 13 z placu obok budynku starostwa przy ul. Pabianickiej 17/19. Tradycją powiatowych wypraw rowerowych jest nadawanie im umownych kolorów, co rajdowcy mogą podkreślić elementami stroju, gadżetami etc. Sobotni rajd ma barwę pomarańczową.


A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót