Sobota 20 kwietnia 2024

Turniej o puchar "Kochanka"

W II Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej został zorganizowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Już po raz trzeci drużyny siatkarskie walczyły o najwyższe miejsce na podium. W tegorocznych rozgrywkach wzięli udział nauczyciele oraz uczniowie II LO, pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, a także drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.

Pierwsze miejsce i Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała Straż Pożarna. Drugie, zaszczytne miejsce przypadło zespołowi damsko-męskiemu ze Starostwa,

na trzecim miejscu uplasowali się nauczyciele II LO, zaś na czwartym uczniowie „Kochanka", jak nazywa się nieoficjalnie II LO im. J. Kochanowskiego. Dzięki głośnemu dopingowi zebranych kibiców turniejowi towarzyszyła sportowa i wesoła atmosfera.

Oglądaj galerię zdjęć z turnieju

Marlena Nowakowska
Wydział Promocji