Czwartek 24 stycznia 2019

W środę idziemy na mecz

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Rozgrywki 2 ligi wchodzą w decydującą fazę a przed drużyną PGE GKS Bełchatów być może najważniejszy tydzień w sezonie. Po słabszych występach giekaesiacy sami się zaplatali w walkę o utrzymanie i każdy punkt będzie na wagę złota.
zdjęcie
W środę 16 maja o godz. 19:00 „Brunatni” podejmą lidera rozgrywek 2 ligi GKS 1962 Jastrzębie. Będzie to zaległy mecz 22. kolejki, który miał się pierwotnie odbyć dwa miesiące temu, ale z powodu zimowej aury został przełożony. Jastrzębianie to niemal pewny już awansu do 1 ligi zespół, który jednak ostatnio nieco wyhamował. Bełchatowianie muszą to wykorzystać przed własną publicznością.

Trzy dni później, w sobotę 19 maja drużyna PGE GKS Bełchatów w ramach 32. kolejki 2 ligi podejmie na stadionie przy ul. Sportowej walczącego o utrzymanie spadkowicza z 1 ligi, Wisłę Puławy. To będzie pojedynek „o sześć punktów”, bo zwycięzca tej rywalizacji może zapewnić sobie dużo spokoju przed ostatnimi dwoma spotkaniami sezonu. Ten niezwykle ważny mecz rozpocznie się dość wcześnie, bo już o godz. 14:00. Sprzedaż biletów na dwa wspomniane mecze rozpocznie się w Punkcie Obsługi Kibica we wtorek 15 kwietnia o godz. 12.

Wejściówki na oba spotkania będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11). Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

15.05. w godz. 12 - 17
16.05. (mecz) od godz. 14
17 - 18.05. w godz. 12 - 17
19.05. (mecz) od godz. 10

W dniach meczowych otwarte będą także kasy stadionowe – w środę od godz. 17 a w sobotę od godz. 12.
Michał Antczak
Rzecznik Prasowy
← powrót