Sobota 20 kwietnia 2024

Wakacje czas start

Uczniowie odebrali świadectwa szkolne podsumowujące rok szkolny 2018/2019. Co za tym idzie rozpoczynają wakacje, w tym roku dłuższe o dwa dni.
glowne
Uroczysta akademia, odświętne stroje, odebranie świadectw i pożegnanie nauki na dwa miesiące. Wychowawcy wyróżnili najlepszych uczniów swoich klas, wręczono nagrody i dyplomy za zaangażowanie w różne przedsięwzięcia, inicjatywy i konkursy. Uczniowie szkół zakończyli rok szkolny 2018/2019.
Wakacje w tym roku rozpoczyna 2533 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Bełchatowski. W tym 931 - uczniów liceów, 1062-uczniów techników, 405 - uczniów szkół branżowych I stopnia, 85- uczniów szkół podstawowych specjalnych, 29- uczniów gimnazjów specjalnych, 21 uczniów szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy.
Warto przypomnieć, że niektórzy mogą cieszyć się wolnym już od dłuższego czasu- mowa o maturzystach, którzy w znacznej większości od października wkroczą w nowy etap życia.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Marzena Rogut - Chrząśżćż
Zespół ds.Promocji